LETNIA SZKOŁA GRY NA CYMBAŁACH

2021-06-28T12:57:47+00:0028.06.2021|

Serdecznie zapraszamy  na wyjątkowe warsztaty nauki gry na cymbałach, które realizowane będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Hyżnem! Lekcje odbywać się będą przez okres trzech miesięcy (19 lipca – 30 września 2021r.), dwa razy w tygodniu po 2 godz. W zależności od liczby chętnych, wieku lub umiejętności zostanie stworzona jedna lub dwie grupy. Zapewniamy podczas zajęć cymbały niezbędne do nauki gry oraz materiały edukacyjne.

W lekcjach gry na cymbałach mogą wziąć udział WSZYSCY CHĘTNI (od dzieci po osoby dorosłe), którzy zgłoszą się do 12 lipca i przedłożą wypełnioną kartę zgłoszenia do GOK Hyżne lub WDK w Rzeszowie.

Zajęcia poprowadzą:

Opieka nad dziećmi UK – biuletyn 2

Szymon Tadla – student Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie. Swoją pasję do muzyki realizuje grając w kapeli ludowej przy ZPiT Hyżniacy oraz w zespołach
Karczmarze i Reisha Trio. Od 7 roku życia z sukcesami bierze udział w organizowanych przez WDK Rzeszów Spotkaniach Cymbalistów. Obecnie jeden z najlepszych cymbalistów Podkarpacia młodego pokolenia.

Stanisław Tadla – muzyk z zamiłowania. Jeden z niedoścignionych wirtuozów gry na cymbałach województwa podkarpackiego. Kilkakrotny zdobywca wysokich not na Festiwalu Kapel i Śpiewaków w Kazimierzu Dolnym, w Bukowinie Tatrzańskiej na Festiwalu Sabałowe Bajania oraz podczas Ogólnopolskich Spotkań Cymbalistów organizowanych przez Wojewódzki Dom Kultury.

Ilość miejsc ograniczona !

Dokumenty do pobrania:

Karta zgłoszenia – pobierz